В Ірані приземлився літак з 45 українськими спеціалістами

В Ірані приземлився літак з 45 українськими спеціалістами

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

В Ірані приземлився літак з 45 українськими спеціалістами, які, зокрема, мають допомагати розслідувати причини катастрофи пасажирського лайнера Boeing 737 української авіакомпанії МАУ. Про це повідомляє пресслужба МВС України.

"В Ірані приземлився літак з 45 українськими спеціалістами. 15 рятувальників, 4 слідчих та 3 експерти МВС будуть допомагати розслідувати причини трагедії з Boeing 737", - повідомили у МВС.

Водночас у пресслужбі ДСНС вказали, що посадку в аеропорту Тегерана в Ірані 9 січня о 3:30 здійснив літак Іл-76 ЗСУ з експертною та пошуково-рятувальною групами на борту. Також за даними Повітряних сил Збройних сил України, перевезення групи здійснював досвідчений екіпаж військово-транспортного літака Іл-76МД ПС ЗСУ.

У складі групи фахівців МВС, рятувальники ДСНС літаком о 23:25 8 січня вирушили до Ірану для надання допомоги у пошуковій операції жертв катастрофи українського літака Boeing 737 МАУ, який прямував із Тегерану до Києва.

До її складу також увійшли фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з повітряними цивільними суднами, Державної авіаційної служби, представники "МАУ", спеціалісти Головної інспекції Міноборони України, які є експертами у сфері розслідування авіаційних катастроф.

Експертна та пошуково-рятувальна група українських фахівців залучатиметься до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та репатріації тіл громадян України, загиблих в авіакатастрофі пасажирського літака у міжнародному аеропорті Імам Хомейні у місті Тегеран.

Джерело: УНН

Читайте також: