Від кулі снайпера загинув військовослужбовець Юрій Тишик

Від кулі снайпера загинув військовослужбовець Юрій Тишик

Вчора, 3 жовтня у зоні проведення операції Об’єднаних Сил в Луганській області кулі снайпера найманців РФ загинув 28-річний боєць Юрій Тишик.

Загиблий – військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомляє“Волинська правда”.

“3 жовтня ввечері в зоні ООС снайпер убив українського захисника, жителя села Мизове Старовижівського району (Волинської області) Юрія Тишика”, – пише видання.

3 жовтня військовий стояв на блокпості, де в нього влучив снайпер найманців РФ. Староста сільради Сарапіна Тетяна сказала, що дата й місце поховання поки невідомі.

«Він був щирим, він був справжнім… Він прагнув миру і для цього виборював перемогу… Він віддав своє життя за те, що у що вірив – за Україну, за свободу і честь українського народу… Юрій загинув… Не стало одного з найкращих синів своєї землі…  Йому було лише 28… І назавжди залишиться… Спочивай із миром, брате… І допомагай нам із Небесного війська… Ми не пробачимо… Смерть ворогам! Командування та особовий склад військової частини висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблого. Перебуваємо в скорботі разом із вами…», – йдеться у дописі 14 ОМБр.

Співчуття рідним та близьким.