Водна поліція Вишгородського району виявила рибалок-порушників

Previous Next

Під час патрулювання акваторій Київщини, #правоохоронці склали адміністративні протоколи щодо чотирьох рибалок.

Так, #поліцейські спільно з екологічним інспектором столичного округу, на річці #Тетерів виявили двох громадян, які займалися виловом у забороненому місці. Відтак, на порушників склали адміністративні протоколи за ч.3 ст.85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також поблизу с. Козаровичі працівники водної поліції спільно з рибоохоронним патрулем виявили двох рибалок, які порушили правила спортивного рибальства, перевищивши добову норму вилову – 3 кг, завдавши збитків рибному господарству України – 3370грн. та 3060грн.

У зв’язку з цим, складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу, що перевищують встановлені ліміти любительського і спортивного рибальства) КУпАП. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Поліція Київщини нагадує громадянам про необхідність суворого дотримання встановлених законом правил рибальства!

Джерело Водна поліція