У принца Чарльза виявили коронавірус

У принца Чарльза виявили коронавірус

  • Категорія: Світ
Ratings
(0)

Тест 71-річного принца Чарльза на коронавірус показав позитивний результат.

Він має легкі симптоми хвороби, але загалом почувається добре. У його дружини, 72-річної герцогині Корнуольської Камілли, коронавірус не виявили. Подружжя самоізолюється у резиденції Балморал.

"Неможливо встановити, від кого міг заразитися принц, оскільки упродовж останніх тижнів він мав велику кількість зустрічей", - йдеться в повідомленні речника принца Чарльза.

Наприкінці минулого тижня також стало відомо, що коронавірус підхопив князь Монако Альбер II. У його пресслужбі запевняли, що стан здоров'я Альбера II наразі не викликає занепокоєння.

Він став першим чинним лідером держави, в якого виявили коронавірус. Раніше у ЗМІ фігурувала інформація, що хворобу нібито діагностували в президента Бразилії Жаїра Болсонару, проте офіційно це заперечили.

Водночас чимало інших політиків та держслужбовців з різних країн уникнути зараження не змогли. Коронавірус діагностували, зокрема, в заступниці міністра охорони здоров'я Британії і члена парламенту Надін Дорріс. Вона розповідала, що в якийсь момент почувалася "досить кепсько", але припустила, що "найгірше вже позаду".

Також підозра на Covid-19 підтвердилася у міністра внутрішніх справ Австралії Пітера Даттона - політика поклали до лікарні, він розповідав, що почувається добре. Серед заражених і головнокомандувач збройних сил Польщі Ярослав Міка. Хворобу виявили після того, як він повернувся з Німеччини.

До цього позитивний результат на коронавірус показав тест Нікола Дзингаретті, лідера Демократичної партії Італії, яка входить до правлячої коаліції. На самоізоляції перебуває й прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо - упродовж двох тижнів він працюватиме з дому, оскільки коронавірус виявили в його дружини Софі Грегуар-Трюдо. У пресслужбі прем'єра запевняють, що вона почувається добре. В самого прем'єра симтомів хвороби немає.

Джерело: BBC Україна

Читайте також: